Strony internetowe dla firm – tanio i profesjonalnie

Interesuje cię stworzenie strony internetowej?

Zapraszamy do skorzystania z oferty Petite Pages. Od lat tworzymy profesjonalne strony www, które na tle konkurencji wyróżniają się niską ceną i wysoką jakością. Do każdego podchodzimy indywidualnie, toteż każdy projekt strony www jest przygotowywany pod konkretne potrzeby klienta. Nie działamy na „gotowcach”, które nie oferują możliwości personalizacji. Jeżeli będą chcieli Państwo jakiś wybrany element o konkretnym wyglądzie – my to przygotujemy!

Konsultacja i wycena są bezpłatne, dlatego zapraszamy do kontaktu pod adresem: https://petitepages.pl/kontakt/. Nasze projekty stron internetowych mówią same za siebie. Nie było jeszcze niezadowolonego klienta! Owszem, byli wymagający klienci, ale my wszelkie poprawki i modyfikacje wliczamy w cenę strony internetowej, dlatego nawet najbardziej rygorystyczny projekt spotykał się z ogromnym zadowoleniem.

Co dalej, po uruchomieniu strony internetowej?

Po zakończeniu projektowania strony www przeprowadzamy krótkie i treściwe szkolenie na temat tego, w jaki sposób samodzielnie można zmieniać treści czy zdjęcia. Jest to bardzo intuicyjne i łatwe, ponieważ nasze strony internetowe opierają się na otwartym oprogramowaniu WordPress, które od zaplecza jest przygotowane specjalnie po to, by osoby nieznające kodu i programowania mogły w łatwy sposób się odnaleźć.

W przypadku gdy w późniejszym czasie będą potrzebne dodatkowe modyfikacje czy zmiany na stronie internetowej, jest to wyceniane indywidualnie. Każdy projekt można rozwinąć, zmodyfikować czy rozbudować – nasze strony internetowe są jak z gumy!

Jedynymi kosztami utrzymania strony www są te po stronie hostingu. My nie pobieramy żadnych ukrytych opłat, a ty trzymasz stronę internetową na dowolnym serwerze. Oczywiście my dla zaoszczędzenia pieniędzy i czasu oferujemy gotowe rozwiązania i serwery najtańsze z możliwych. Wiemy, że dostawcy hostingu potrafią „przesadzić” z ceną usługi, co standardowy użytkownik niekonieczne może zauważyć.

Komu warto powierzyć stworzenie profesjonalnej strony www?

Teraz odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Jesteśmy pewni, że po wstępnej konsultacji dojdziemy do porozumienia, a ceny okażą się znacznie niższe niż u konkurencji. Pytania nic nie kosztują, a odpowiedzi są za darmo. Czego więc chcieć więcej? Petite Pages stworzy stronę internetową nawet dla najbardziej wymagającego klienta.

Dziesiątki naszych zadowolonych klientów nie może się mylić. Polecają nasze usługi dalej, pomagamy w wielu nietypowych projektach, a nasze umiejętności stale rosną! W przeciwieństwie do zaangażowania – to jest zawsze na wysokim poziomie i dostępne dla każdego, kto zdecyduje się stworzyć stronę internetową za naszym pośrednictwem.

WordPress to doskonałe narzędzie i odpowiednio użyte przez profesjonalistów pozwoli na maksymalną personalizację potrzeb, bez konieczności płacenia za kod zaplecza strony internetowej. Inne firmy posiadają swoje systemy CMS, my jednak wolimy opierać się na otwartym oprogramowaniu, które jest wspierane przez tysiące osób na całym świecie, a nie tylko przez kilku pracowników. Wiemy o czym mówimy – z WordPressa korzysta prawie 1/3 internetu, w tym ogromne marki i korporacje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń lub napisz!